LETECKÁ FOTOGRAFIE
Letecká fotografie dronem bezpečně, kvalitně a LEGÁLNĚ
Kromě klasického focení nabízím i kvalitní fotografie a video natáčení dronem. Na pořizování záznamů dronem mám licenci a zařídím veškerá potřebná povolení. Fotky nebo video dronem z výšky dodají vaší nemovitosti úplně novou perspektivu. Tyto záběry jsou velmi specifické, kouzlo videa či fotografií z výšky se zkrátka nedá ničím nahradit a v případě obcí, měst, nemovitostí, ubytovacích zařízení či restaurací dokáže dron ukázat takový pohled, který jiná technika neumožní. Pokud tedy máte penzion, hotel, vinařství či jiné v malebné krajině, chcete developerům představit celé okolí budoucí stavby nebo byste rádi ukázali kupujícím okolí prezentované nemovitosti, můžu zajistit i tyto služby.
Základem je jasná a férová komunikace s klienty.  Svou práci se snažím vždy vykonávat pečlivě a spolehlivě k jejich maximální spokojenosti. Ve většině případů cena se řídí platným ceníkem, jsem i ochotný se domluvit, ale nikdy ne na úkor kvality a podrážení cen na trhu. Zásadní je pro mě kvalita, a proto využívám  profesionální techniku značky DJIObrazová kvalita zaručena díky CMOS senzoru - snímky v rozlišení až 5472 × 3648 a video v rozlišení až 5.4K D-log, 10bit. 
Létám s ohledem na pravidla a legislativu, ale také na bezpečnost provozu. Mé služby mají široké uplatnění. Fotografie pro účely firemní propagace, obce a města, realitní kanceláře, sportovní události, společenské a firemní akce a mnoho dalšího.
  •  Používám kvalitní a ověřenou techniku pro ten nejlepší výsledek
  •  Moje činnost je legální a bezpečná
  •  Dbám na spokojenost svých klientů
  •  Široké možnosti využití od výškových prací 
  •  Často kombinuji s pozemní fotografií​​​​​​​
  •  S maximálním zájmem pomáhám tvořit vizuální identitu
Letecké video
MÉ SLUŽBY JSOU LEGÁLNÍ
Mám všechny nezbytné osvědčení k legálnímu provozování bezpilotního letadla v ČR. Můj dron je pojištěný k odpovědnosti u společnosti Renomia a označený štítkem CZEdl0fbxgb3lyn9​​​​​​​. 
Věřím, že budete s mými službami maximálně spokojeni.
Back to Top