Profesionálně pořízené a upravené fotografie nemovitostí a realit (byty, hotely, domy, komerční prostory) vám pomohou zaujmout a kvalitně prezentovat. O prodeji nemovitosti rozhoduje nejčastěji první pohled na ní - prvních 15 vteřin je zásadních jak bude vaše nemovitost působit. 
 Služba především zaměřena na firmy, provozovny, realitní kanceláře a další, které si přejí prezentovat své prostory ve své nejlepší podobě. Vytvořím ohromující snímky vašich interiérů, které dokonale zachycují atmosféru, design a detaily vašeho prostoru. Fotografiemi budete schopni přilákat a zaujmout potenciální zákazníky a poskytnout jim realistický a poutavý pohled na vaše nemovitosti.
Pro kvalitní a zajímavou prezentaci nemovitostí je také možnost využití dronu. Nabídněte zájemcům pohled na nemovitost z ptačí perspektivy díky kvalitním leteckým snímků či videa.
Virtuální prohlídky Matterport
Více informací zde
Videoprohlídky nemovitostí
Odhalte kouzlo nabízené nemovitosti prostřednictvím profesionálně natočené videoprohlídky, kterou zapůsobíte na emoce diváka a ukážete to nejlepší, co mohou prezentované prostory nabídnout. 
Podpořte prodej Vaší nemovitosti nejefektivnějším nástrojem který přenáší reálné emoce. Doba si žádá videa, dnes už nikdo nechce projíždět jednu fotku za druhou. Zájemci si přejí v klidu pustit video a nic víc neřešit. Videa dnes tvoří 75% obsahu na sociálních sítích! Délka videa může být až 2,5 minuty, s hudbou, vlastní grafikou na začátku videa (grafiku dodá klient), je možné vložit texty do videa (texty dodá klient), je možný let dronu (podle oblasti).
Back to Top