Profesionálně pořízené a upravené fotografie nemovitostí a realit (byty, hotely, domy, komerční prostory) vám pomohou zaujmout a kvalitně prezentovat. O prodeji nemovitosti rozhoduje nejčastěji první pohled na ní - prvních pár vteřin je zásadních jak bude vaše nemovitost působit. 
 Služba především zaměřena na firmy, provozovny, realitní kanceláře a další, které si přejí prezentovat své prostory ve své nejlepší podobě. Vytvořím ohromující snímky vašich interiérů, které dokonale zachycují atmosféru, design a detaily vašeho prostoru. Fotografiemi budete schopni přilákat a zaujmout potenciální zákazníky a poskytnout jim realistický a poutavý pohled na vaše nemovitosti.
Pro kvalitní a zajímavou prezentaci nemovitostí je také možnost využití dronu. Nabídněte zájemcům pohled na nemovitost z ptačí perspektivy díky kvalitním leteckým snímků či videa.
VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKY MATTERPORT
Více informací zde
VIDEOPROHLÍDKY NEMOVITOSTÍ
Odhalte kouzlo nabízené nemovitosti prostřednictvím profesionálně natočené videoprohlídky, kterou zapůsobíte na emoce diváka a ukážete to nejlepší, co mohou prezentované prostory nabídnout. 
Délka videa může být až 3 minuty, s licencovanou hudbou, je možné vložit texty do videa (texty dodá klient), možný let dronu (podle oblasti).
VIRTUAL STAGING
Home staging je postup, při kterém se nemovitost upravuje nebo dekoruje tak, aby byla atraktivnější pro potenciální kupce nebo nájemníky. To zahrnuje úpravu interiéru a exteriéru domu nebo bytu, včetně organizace nábytku, dekorací a vylepšení, která mohou zvýšit přitažlivost nemovitosti. Cílem home stagingu je urychlit prodej nebo pronájem nemovitosti tím, že udělá dojem na zájemce a umožní jim lépe si představit, jak by v tomto prostoru žili.
DAY TO DUSK
Editace fotek "day to dusk" je proces úpravy fotografií tak, aby vypadaly, jako by byly pořízeny během západu slunce nebo v soumraku, i když původně byly pořízeny za denního světla. Tento druh editace fotografií je často využíván v reklamním průmyslu a architektonické fotografii, kde je žádoucí vytvořit atmosféru, která evokuje teplé a magické světlo zachycené během západu slunce.
RETOUCH, CLEAN UP
Úklid v úpravě fotografií se zaměřuje na odstranění rušivých prvků a nedokonalostí na fotografii, které by mohly odvést pozornost od hlavního subjektu. Toto může zahrnovat odstranění prachu, škrábanců, nežádoucích objektů, stínů, nečistot, věcí, nepořádku nebo jiných vad na fotografii. Cílem je vytvořit čistý a esteticky příjemný obraz, který se soustředí na hlavní subjekt.
Back to Top