Kvalitní virtuální prohlídka zvyšuje atraktivitu prostor, zvýší zájem zákazníků a přivede je k vám.​​​​​​​
Snaha všech služeb je působit co nejlépe a probudit v potencionálních zájemcích emoce, které jsou pro nákupní rozhodování velmi důležité. Dnes už se žádný web nebo sociální sítě neobejdou bez profesionálních fotek, každému jde o to samé, vtáhnout zákazníka dovnitř, aby k Vám chtěl přijít.
Ať už jste realitní makléř, který si díky virtuálním prohlídkám zvýší prestiž při náběru nemovitostí či ušetří čas a peníze při prodeji, protože mu na reálnou prohlídku přijdou skuteční zájemci, nebo jste restaurace, penzion, hotel nebo wellness centrum, ukažte svým zákazníkům své prostory. 
A v tom Vám virtuální prohlídka může pomoci. Každému zákazníkovi tím dáte příležitost se po Vaší provozovně či kanceláři projít a ubezpečit se, že právě toto místo chtějí navštívit. Pozvěte své zákazníky přímo k Vám online z pohodlí jejich domova a nechte v nich probudit emoce. Wow efekt je zde nesporný.
V prohlídce zahrnuto
• nasnímání (skenování)
• postprodukce: malý trailer, 5 fotografií exportovaných z 3D skenů, 2 fotografie 360 stupňů z 3D skenů, Highlights (navigační lišta), 5 informačních bodů Matterrtags
• hosting na 6 měsíců
• dodání do 24 hodin od skenování
3D virtuální prohlídka Matterport je online zážitek, kdy se na svém zařízení (PC, tablet, mobil) pohybujete skrze naskenovaný prostor z jakéhokoli úhlu. Zážitek je velmi blízký skutečnému procházení prostorem. 

Možnost tvorby virtuálních prohlídek také pro Vaši firmu na mapách Google.
Back to Top